| PermisAuto a întrebat:

In urma unui episod psihotic acut mi-a fost retras permisul de conducere, pana la tratarea problemelor.Care este procedura de redobandire a permisului auto? A mai trecut cineva prin asa ceva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a mai raspuns la aceasta intrebare. E clar ca n-ai inteles nimic. Sau vrei doar un raspuns care iti convine, nu realitatea.

| PermisAuto explică (pentru darrio2007):

E clar ca am inteles ca raspunsurile au fost date in necunostinta de cauza.Niciun raspuns concret.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca este o perioada de 6- 12 luni sau mai mult, in care se face o reevaluare psihiatrica, dupa ce se confirma ca ai facut tratamentul corect si ca situatia s-a imbunatatit, desii, cei cu psihoze nu au voie sa sofeze deloc. Acum nu stiu cate sti tu de grav si pe ce perioada terbuei sa faci tratamentul.

| ndjcdjkd678 a răspuns:

Salut, ti-ai recuperat permisul?