| Girly97 a întrebat:

La ce oră trebuie membrii și președinții să ajungă la secția de votare mâine dimineață? De obicei vin cu mașini, fac multă gălăgie și trezesc românii care încă dorm la ora aia?

Răspuns Câştigător
| laeimbrea a răspuns:

3-4 oameni + un polițist... trebuie să fie si un polițist de fata, nu toata secția happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Galagie? Trezesc romanii? Sunt 3 4 oameni care intr intr-o sala de clasa nu fanfara armatei...

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Atat? Eu ma asteptam la mai mult. happy Am inteles ca sunt si jandarmi si politisti...

| Girly97 explică (pentru laeimbrea):

big grin

| sadrian46 a răspuns (pentru Girly97):

Da, dar la pe la ora 7,
Totul merge ca pe roate,
Ca să iasă un vot bun,
Să putem dormi mai bine
Somnul nostru din bătrâni,
Cel de moarte, știți voi bine.

| laeimbrea a răspuns (pentru Girly97):

3-4 oameni + un polițist... trebuie să fie si un polițist de fata, nu toata secția happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La ora 6.

| Girly97 explică (pentru sadrian46):

Majoritatea romanilor dorm atunci. happy

| Catrice a răspuns (pentru Girly97):

Majoritatea?!
Nu majoritatea e clasa muncitoare de la oraș? Cea care începe lucrul la ora 8 și care nu lucrează la 5 minute de casă?