| Khero a întrebat:

Hello! Am o mica mare problema. De o saptamana DORM FOARTE MULT! De obicei noaptea dorm 6-7 ore, dar acum dorm 13 ore +. Ma enerveaza foarte mult. Au incercat si membrii familiei sa ma scoale dar eu nu ma clinteam. Ce sa fac pentru ca atunci cand ma trezesc este deja seara si pierd toata ziua.

1 răspuns:
| stefanita12 a răspuns:

Frate..asa fac si eu... de obicei este de la timpul petrecut in ultima vreme, odihneste-te mai mult, si culca-te mai devreme, si nu vei mai avea probleme.