| theStar a întrebat:

Ion Iliescu i-a zis lui Mircea Geoana intr-un comunicat: Mircea iti predau stafeta! In aceste conditii, cu cine votati? Cu un comunist veritabil sau cu o persoana care doreste modernizarea tarii, adica Traian Basescu?

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Hm, vad ca nici nu te chinui sa ne manipulezi subtil...

cami
| cami a răspuns:

Ce-mi place numele tau laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Ori cu Crin Antonescu ori cu Vadim Tudor o sa votez. Mircea Geoana si Basescu sunt doi incapabili.Basescu a dormit 5 ani de zile, in legatura cu Geoana, PSD a mai fost la putere si stim ce poate face.Asa ca nu ne ramane decat Crin Antonescu sau Vadim Tudor.

| hândel a răspuns:

Care-i tariful? Cat primesti pentru. campania "Basescu-Presedinte" lansata pe TPU? Ma lasi?! Si daca-mi dau primul vot din viata pe Basescu si nu face iar nimic, imi dai in scris ca pot sa-ti iau maul?

| emy a răspuns:

In primul rand, Basescu nu doreste modernizarea tarii.Pe el, ca pe multi altii, ii intereseaza doar ca ei sa o duca bine. Faptul ca da mana cu oamenii, ca se mai pozeaza cu cate un copil, ca danseaza cu oamenii, nu inseamna ca ii pasa de tara. Face toate astea, ca sa-si atraga oamenii de partea lui. Drept dovada:totul merge din ce in ce mai prost. Mie, efectiv, imi este greata de tot circul pe care il fac acesti oameni, mai ales in campania electorala. Mi-ar fi greata si de mine, daca as fi ca ei.Imi pare rau sa spun asta, dar asa este.

| cîrne a răspuns:

Si-a trimis pdl-u trambitarii si pe TPU, ca nu inteleg? in ritmul asta, devii agasant in scurt timp.

| liviu00 a răspuns:

Nu stiu daca sa rad sau sa plang cand ma uit la intrebarea ta...
Apropo... cine este acum presedinte?

| gratian a răspuns:

Mircea geoana presedinte