| anonim_4396 a întrebat:

La plaja de nudisti este legal sexul sau mansturbarea? nu ma refer la regula de bun simt, ci din punct de vedere legal

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este legal, fapta constituind infractiune, conform Codului penal, citez:
"ART.375. Ultrajul contra bunelor moravuri
  Fapta persoanei care, în public, expune sau distribuie fără drept imagini ce prezintă explicit o activitate sexuală, alta decât cea la care se referă art.374, ori săvârşeşte acte de exhibiţionism sau alte acte sexuale explicite se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă."

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Bine ma, documentat ca intotdeauna! big grin

| Ioandelasal a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Multumesc, dar o minima politete se impune. La 69 de ani nu pot fi "ma" cu tine, nu ne-am frecat coatele de aceeasi banca.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Bine!winking

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa faci sex in vazul lumii? acolo faci plaja, manci un mic, te imbeti isi bati nevasta chesti normale nu faci sex

| ღβأβأ a răspuns:

Nu au voie homosexualii sa isi exprime iubirea ca TOTI CEILALTI OAMENI si tu ai impresia ca e voie sa te masturbezi in public?