| AlexDorinel a întrebat:

La un loc de munca cu contract iti trebuie CV pentru angajare neapărat?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

big grin Nu neapărat. Eu când am fost să mă angajez, am fost fără, din clipa când m-a văzut i-am făcut o impresie bună laughing și am început lucru, apoi mi l-a cerut ulterior. happy Sănătate și succes mult!winking Funda? big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Se vede ca se bat angajatorii pentru tine, creezi impresie bună de la inceput.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru darrio2007):

Ironic sau serios? happy Fii sincer! big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Daca nu esti neam cu angajatorul, ironic.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred că ironia ta, nu este fondată pe nimic concret.winking Și este doar generată și determinată de invidie. big grin Tu muncești, măcar sau tot timpul liber îl deduci acestei platforme? Câți ani ai?winking

Când ai o părere, să ai și un argument,winking altfel nu este plauzibil ceea ce afirmi, nu corespunde realității!winking

| darrio2007 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Daca esti baiat destept, poti vedea la profil ce varsta am. Urmeaza sa plec la munca acum si revin dupa ora 17 pe aici.

11 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Desigur ca nu.

| SilentRain a răspuns:

Se poate și fara dar e ideala să-l ai
Mult succesbig grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

De regula, da, dar se poate si fara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat. Acest lucru se face in special pentru un loc de muncă căutat de m-ai mulți.

| InYourPants a răspuns:

Unii cer
Unii nu