| dany063 a întrebat:

Locuiesc in voluntari, jud.ilfov,si doresc sa stiu daca, pentru a circula pe dn.2,care trece prin aceasta localitate(de domiciliu), am nevoie de rovigneta.astept raspunsurile voastre.multumesc tare mult!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Da,pentru ca este drum national.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu conteaza ca este oras de resedinta, atat timp cat este un drum national ai nevoie de rovinieta.

| dany063 explică:

De exemplu daca merg oriunde in voluntari, tinand cont de faptul ca locuiesc in acest oras, chiar imi trebuie rovigneta?