| A_2738 a întrebat:

HI allz! Am si eu nevoie de o porecla.Sa va ajut:bruneta, inalta, zapacita, iubitoare, vorbareata, agitatalaughingAstept raspunsurile voastre.Multumesc!

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Zapy
Bruny
Kinderr
Kydu
Dede
Veve
Si daca numele astea nu iti sunt de folos ar trebui sa ii rogi pe prietenii tai cei mai buni sa iti puna o porecla ei te stiu mai bine ca noi
de exemplu porecla mea este,, Maru" (a cu caciula) mi-a dat-o verisoara mea dintr-o simpla gluma si asa a ramas

| KorpiklaaniV a răspuns:

Lolik!love struck e cea mai faina porecla :X:*the obe byee :X

| Кристина21 a răspuns:

Ranji de la ranjita
'

| AdDa1502 a răspuns:

zuza zuzu LocKa loKkKo KuMy