| NuConteazăCine a întrebat:

N-am mai primit alocatie din iulie pentru ca am implinit 18 ani. Am luat adeverinta pentru alocatie de la secretariatul liceului. Unde trebuie sa ma duc cu adeverinta si copia de pe buletin? La primarie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi la Agentia pentru plãţi şi inspecţie socialã judeţeana din judetul tau de domiciliu. Numai bine!

| princess91 a răspuns:

La directia muncii
P.S. Poate sa iti vina alocatia in octombrie, mie asa mi-a venit tot timpul de cand am implinit 18 ani.