| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! Cine va fi presedinte Romaniei pana la urma? daca Klaus va fi declarat incomptabil?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Esti cam in urma prietene. Klaus Iohannis a fost numit oficial presedintele Romaniei in urma cu 3 saptamani. Dosarul acela a fost o inventie si a fost sters.

| AdrianaBacescu explică (pentru RobertMoon):

Mersi.

| untu a răspuns (pentru RobertMoon):

Fals! Nici nu ai fost informat bine, dl.Iohannis mai are procesul pe data de 21 Ianuarie 2015 in caz de incompatibilitate! Ulterior nu s-a prezemntat la tribunal, pentru ca a avut o intalnire importanta la nivel inalt cu secretarul de stat american, cu doamna Nuland!

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca s-a descurcat bravo lui, si eu daca eram primar 10 ani in Sibiu imi luam 10 case nu 6 sa imi arat puterea. Iohannis nu si-a luat casele din meseria de profesor a fost primar 10 ani, Ponta are multe case dar nu le declara de frica.

| AdrianaBacescu explică:

Nu iti place de el? pe bune?

| Infoxpert a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Uite cate petreceri o dat de cand o venit, iar eu am votat cu Ponta.
Petreceri tot mandatul o sa dea

| AdrianaBacescu explică (pentru Infoxpert):

Ma lasa odata cu Ponta.Nu il suport pe ala care minte de 1000 de ori
Prefer mai bine pe Klaus.

| Infoxpert a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Normal ca preferi acela care are 6 case din profesia de profesor de fizica, apropo ca sa intelegi e imposibil, chiar daca nu are copii, tu iti dau seama ca un salariu de profesor e injor de 1500-2000 lei pe luna, asta e foarte putin, daca iti poti cumpara o casa nu 6. Nu te crede asa destept ca nu stii ce a facut Ponta, pun pariu ca te uiti la b1 tv sau nu stiu daca te uiti la ceva macar.

| suntserios a răspuns (pentru Infoxpert):

Petreceri... lol.

Lasa ca era mai bun Ponta, ca el e usa de biserica