| AvalohAlyn a întrebat:

O sa fie o criza politică în România anul asta, așa cum se anunță?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi tot in criza am fost, ce e nou in politica? E an electoral, trebuie sa ploua cu pomeni altfel nu iasa lumea la vot cum vor ei. Cei de la TV anunta in fiecare zi ca e criza, scandal in politica. Asta le este meseria lor sa dea din gura ca cainii, sa se uite lumea la TV. Sa aiba stiri senzationale si scandal pe paine. Criza economica, politica, sociala, de care vrei vei gasi la noi.