| AvalohAlyn a întrebat:

Oare va mai exista al treilea război mondial așa cum prezic vizionarii lumii?(Nostradamus,Baba Vanga,Cayce,Sundar Singh, Cayce etc)
Eu zic că va începe în curând un nou război mondial.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa mai fie, cel putin cum au fost primele 2 razboaie mondiale. Sunt si acum destule razboaie, si chiar unele mondiale, cum ar fi razboaiele impotriva terorismului si drogurilor, dar nu la fel ca si celelalte doua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca exista deja, doar ca se duce la alte nivele. Economice si digitale