| anonimathebest a întrebat:

Pana la urma astia i-au dat jos pe aia de la guvern?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, doar daca reusesc sa treaca de jandarmi si sa faca prapad acolo la casa parlamentului de rahat ce e, fiiar cateaua d.racului.

| Nicoleta a răspuns:

Nu.Motiunea a picat.

| GyeBaek a răspuns:

NU eu dat jos din pacate.

| magicianul19 a răspuns:

Acum se discuta sper sa-i dea jos

| Karashi a răspuns:

Astia de la guvern zici? Mda oameni 'destepti' se mai cred!
Nu iau dat jos ...inca!
Nu vreau sa ma dau mare(nu-i stilul meu) insa...visul meu e; I wont to change the word' si credeti-ma se va intampla intr-o zi!
Si sti de ce fac asta? Pentru ca imi pasa.Pentru ca nimeni nusi va aduce aminte de Basescu sau de Boc peste 10 ani...dar cu totii isi vor aduce aminte de Eminescu si de altii care au adus adevarata pace prin arta lor
Crede-ma! Eu voi salva lumea de Iad!winking

| AcrisVonChristiann a răspuns:

Iti dau un sfat mai bun... uitate p un post anti basescu-boc.realitatea e bun ca il pupa p ponta...si uitate la invitatii aia de ***, daca sunt rosii de nervi, si se cearta a picat motiunea,