| CristianBuzz a întrebat:

Părinții fostei mele iubite (precizez că ambii suntem minori eu 15 iar ea 14) au apelat la protecția copilului după un eveniment, mai exact ea a fost cu mine la un prieten acasă, eu am sărutat o pe corp, nu a fost niciun act sexual intre noi, doar preludiu, ce se poate intampla? Ce pot patii, mai exact. O postez și pe această rubrica pentru că am nevoie de răspuns urgent

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil asa ti au zis tie ca sa te sperie. Protectia copilului se ocupa cu abuzurile in familie nu cu adolescenti care se ling

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Tie nimic, parintii pot primi amenda pentru scaparea minorului de sub observatie.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu cred ca o sa se intample ceva rau, doar incearca sa te sperie ca sa nu te mai apropi de ea, esti minor, nu o sa patesti ceva.