| Buresbista123 a întrebat:

Pentru cei mai mici si nu numai stiati de lucrul asta?-http://www.youtube.com/watch?v=Ysva-csAg8A,cum comentati razboiele purtate de NATO?

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pe mine nu mă afectează, deci chiar nu-mi pasă.

| Buresbista123 explică (pentru Wøodenpints):

Te afecteaza in mod direct ROmania face parte din NATO iar banii cheltuiti aiurea pot fi bagati in dezvoltarea alotr sectoare ale tarii nu prin omorarea nistor oameni nevinovati asta lasand la o parte faptul ca esti un ignorant

| Wøodenpints a răspuns (pentru Buresbista123):

Ce parte din nu îmi pasă nu ai înțeles? Banii dacă nu erau cheltuți pentru scopurile nato, erau furati de ăia din guvern. Deci pe mine tot nu mă avantaja cu absolut nimic.
Prefer să fiu ignorant la capitolul ăsta decât să-mi fac griji degeaba și să mă frustrez pe niște chestii pe care oricum nu le pot schimba.