| AlexDorinel a întrebat:

Petre Roman a fost un politician de dreapta sau de stânga? Adică știu ca după revoluție a guvernat cu Iliescu dar în 1996 s-a aliat cu liberalii.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

A fost un golan care ca majoritatea politicienilor a furat, altfel nu se poate explica cum tarfele alea 2 de fete a lui oana si catinca au o viata de lux nefacand nimic!

| Mosotti a răspuns:

A fost de dreapta da-l dracu de evreu imputit, tot dupa avere si furt.

| GabiDumitrescu a răspuns:

A fost un nenorocit care a ingropat economia Romaniei fix atunci cand inca se putea face ceva pentru ea. https://www.realitatea.net/......50662fc892

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este sotul Oanei Roman

| Zuzu1991 a răspuns:

"Adică știu ca după revoluție a guvernat cu Iliescu"
a fost de, dedesubt, adica guverneaza cu un comuist si tu te intrebi daca nu cumva e de dreapta

nu ca nu ar fi o curva de politician care se "afiliaza" cu oricine ii da o bucata de ciolan, la fel ca restul politicienilor

| Meme10Meme a răspuns:

A fost un mafiot. Nici stânga, nici dreapta.

| coadadematura a răspuns:

Nu stiu dar toti sunt corupti