| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa-mi fac PFA daca nu am calificare in domeniu. dar eu pe cartea de munca sunt trecut lucrator comercial? vreau sa-mi fac un pfa sa deschid un chiosc pentru comert cu amanuntul.,

4 răspunsuri:
| endofstory a răspuns:

Stiu ca acum 3 ani trebuia sa ai atestat pe calificare. Acum nu stiu daca mai e valabila conditia asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cere informații la Camera de Comerț de la tine din localitate.
Pa, pa.

| andreitraineranc a răspuns:

Trebuie sa ai curs de calificare

| cryingman a răspuns:

Obligatoriu calificare (se pot procura fooooarte usor - doar suntem in tara lui "Mr. WeCanGiveButNeedsMoney".