| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi fac pfa daca nu am calificare pe ceea ce vreau sa deschid pfa? vreau sa deschid un chiosc si imi trebuie ceva legat de comert calificare .eu am doar ppe cartea de munca vreo 8 luni de lucrator comercial cum sa fac sami pot face pfa?

2 răspunsuri:
| allube a răspuns:

Iti trebuie o diploma cum ca ai absolvit niste cursuri in acest domeniu. Daca nu le ai, fa-le!

| gheorghemarin1978 a răspuns:

Intra pe www.cursuridecalificare.ro sau cauta eurodeal pe google ca ei fac cursuri, si eu am facut la ei si mi-am deschis pfa.