| calubalan a întrebat:

Prabusirea eurozonei ar putea genera razboi in Europa? http://twurl.nl/oi57p5

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ministrul ala polonez, cred ca era beat cand a facut afirmatia asta.dovada e ca in afara de ziarele astea de 2 bani, din Romania, niciun ziar serios din europa nu a catadixit sa comentezerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca nu. Sunt oameni sus care au grija sa nu se inceapa nici un razboi! Articolul ala e sa abureasca oamenii si sa atraga cititori! Stai lin ca nu o sa fie razboihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar un razboi economic. Unul care i-ar face pe cei puturosi sa puna osu' la treaba!