| calubalan a întrebat:

(Cand) va incepe al 3-lea razboi mondial? http://twurl.nl/4xpydy
Cu ce ne vom mai lupta in cel de-al 4-lea?

2 răspunsuri:
| calubalan explică:

Desi cu totii speram sa nu se intample acest lucru (WW3), cu cat trec zilele, se infiripa in mintea a tot mai multor lideri politici mondiali ca e o solutie la degringolata economico-financiara globala. Butoiul de pulbere este sub presiune: foame, datorii, incertitudine, stres, opresiune - toate au dus deja la miscari sociale pe tot globul... Oamenii "cauta" vinovatul nefericirii lor. De aici pana a-i instiga unii impotriva celorlalti nu mai este decat un mic pas - unul foarte, foarte mic!

Ce se va intampla dupa acest moment? E foarte posibil sa impartasim soarta dinozaurilor sau poate vom fi nevoiti sa parasim PLANETA.

| Roll a răspuns:

Cu bate si ciomege