| calubalan a întrebat:

Inca te mai surprinde ideea de "Al Treilea Razboi Mondial"?
Informeaza-te: http://twurl.nl/uigrt0

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Qui prodest?

| zalisa a răspuns:

straight face
Chestia asta e deja la ordinea zilei, cred ca marea majoritate a oamenilor se așteaptă la așa ceva...

| カルメン a răspuns:

Este o situatie complicata si nu se stie ce va fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai calule balan, nu ma mai indoiesc.cred ca e adevarat si destul de real pericolul, dar tu crezi ca caii balani sau nu or sa se descurce? eu cred ca va fi foarte nasol si pentru cai balani si pentru harciogi, si pentru crini.stejarele sunt ceva maaaaiii... dar cu o bomba incendiara pe aproape se rezolva.radem glumim dar scroafa-i moarta.ar fi pacat.atata omenire ganditoare in suferinta si distrugere.mare pacat.