| Kaifi a întrebat:

Profeosorul meu de matematica, ne trimite teme la ora 9 (In vacanta) si ne cere sa le trimited maine (tot in vacanta) este legal?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i legal, doar vi le trimite cu posta electronica, nu vine la voi acasa sa va scoale din somn sau sa va cheme la scoala.

| mi25 a răspuns:

Jassmina, iar esti pe dinafara. Nu, vacanta este vacanta. Aceste probleme sunt recomandari, nu obligatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii interzice nimic sa faca asta, nu e ca si cum ar face puscarie ca va da voua teme.
Acum depinde daca temele sunt pertinente si se pot face intr-un timp atat de scurt. desi tu nu ai precizat nimic de ce teme anume, la ce materie, cate exercitii, cantitatea.
Ai parinti pana la ruma si poti sa vorbesti cu ei despre lucrurile astea.

Răspuns utilizator avertizat