| SaveTheNature a întrebat:

Romania este pe un onorabil loc 15, la numarul de medalii castigate la Jocurile Olimpice., din fix 204 tari.
Sportul nu tine cont de politica,de situatia financiara. etc.
Se pare ca sprotul este principalul atuu" al Romaniei.
Sa lasam la oparte, bataliile politice, si sa ne mandrim, putin cu ce are Romania, mai bun.
As mai enumera -calitatea internetului (unde ne aflam intre primele 5 tari ale lumii). Si retelele pentru. telefonie mobila.
Mai cunoasteti alte domenii cu care Romania se poate mandri? Ceva clasamente, studii etc.

7 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Romania este Romania, cu asta ne putem mandri cel mai mult.

| WhatheWow a răspuns:

Iar ne-am uitat in oglinda si am realizat ca tot cu, costumul acela " de paun " sintem inbracati?

| Hombre a răspuns (pentru WhatheWow):

Cummm, si inca mai tine cu atatea carpeli?

| WhatheWow a răspuns (pentru Hombre):

Inca, cu penele cam decolorate... dar tine!

Răspuns utilizator avertizat