| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se par Jocurile Olimpice? Eu ma bucur ca Romania a luat deja 5 medalii asa repede :-).

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cred ca orice roman se bucura mai pun Ciutacu si Badea.
Urmaresc in fiecare zi sportivii romani la olimpiada si sper sa nu se opreasca aici.
Hai Romania!

| IndiferentXD a răspuns:

Cam putine medalii, decat 1 aur si ala la tir, fata de anii precedenti suntem mai slabi...

| Parker a răspuns:

China are 10 ..si totusi, Romania nu a fost niciodata gazda a jocurilor olimpice, fiind una dintre tarile fruntase tot timpul...happy

| lSummerl a răspuns:

Ma cum de au zhinezi 23 de medali?

| WR104 a răspuns (pentru lSummerl):

China inseamna jumatate din populatia planetei, nu stiu cum de nu au mai multe inca.USA are si ea tot vr-o 23 doar sunt ditamai continentul.

| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Sincer si eu ma bucur ca am luat 5 medalii macar daca nu avem economie ridicata macar sportivi talentati sa avemwinking