| NeymarJr11 a întrebat:

Sal fratilor, care va pricepeti in domenii cu inselaciuni etc.

Am cumparat de pe facebook 1 meci tip pauza / final credeam ca e adevarat, de unde a fost fake, n-a iesit si am platit 400RON, de exemplu pot sa ma duc la politie poate sa pateasca ceva, sa stiu sa nu ma duc sa ma fac de ras laughing

PS Dau funda, de curiozitate intreb, vreau raspunsuri care se pricep nu toti.

Răspuns Câştigător
| nextmt a răspuns:

Nu are ce sa pateasca, dar tine minte!
Nu sunt adevarate! 99% din persoanele care vand astfel de ponturi sunt tepari. Ai impresia ca daca s-ar face un astfel de blat meciul va fi facut public? Nuuu! Cei care-l fac o sa parieze ei o suma maricica fara ca meciul sa ajunga si la muritorii de rand happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hihihihi, cum ai putut sa cumperi asa ceva? Tu chiar te plangi ca ai pierdut banii? cand era o chestie de logica de copil de clasa a4a ca asa se va intampla?

| 187VLAD a răspuns:

N-are ce sa-i faca...
Ca sa inteleg mai bine, ai dat 400 de lei pe un pont de pe facebook, si dupa te-ai dus la casa si ai pariat pe pontul respectiv?
Nu e inselaciune, pentru ca persoana aceea nu te-a obligat sa ii cumperi pontul si se presupune ca tu stiai ca nu e 100% sigur