| breakdance1106 a întrebat:

Sal, ma poate ajuta cineva cu visa pentru usa. As dori sa merg in L. A., sa traiesc acolo(sa ma mut), sa primesc si green card, si nu stiu ce documente imi trebuie pentru visa. Anul asta termin liceul, si as lucra jumate de an sa fac ceva banuti, si sa plec. Dar nu stiu daca primesc visa. Ma poate ajuta cineva?
ID : rudi.1106@yahoo.com

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://romania.usembassy.gov/visas/immigrant.html gasesti toate informatiile necesare. Succes si numai bine!