| Burlacu006 a întrebat:

Am o problema grava. Povestea incepe asa, asta vara mergeam cu un prieten pe malul unui lac si ne suna niste tovarasi mai vechi si ne zic ca sau luat de iei niste tigani mai mici, ne-am dus acolo iar prietenu asta a meu a dat intr-un tigan de acolo 2 pumni iar eu i-am dat un picior in fata,iar acum cateva saptamani lau prins pe prietenu asta a meu si lau batut,iar acum mau prins si pe mine da nu stiau daca sunt eu ala asa ca au sunat pe cineva sa intrebe,cat timp au vorbit ei eu am fugit,spuneti-mi si mie ce pot sa fac? a inca ceva draci astia sunt cam bazati si eu nu stiu ce sa fac,ca de vorba buna nu inteleg si nici nu vor so dam la pace. Leam cerut scuze, dar tot nu se potolelsc, ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Ce sa mai. e si vina ta ca te`ai bagat. Tiganii astea mici care se dau mari " bossi" intotdeauna sunt bazati. Acum vorbesti cu ai tai si daca nu inteleg de vorba buna mergi la Politie, si de acum nu te mai bagi, vine vre`unu la tine il ocolesti si iti vezi de drum.

| AnoNNN1m a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu ai tai
sa vorbeasca cu ei. poate te-or lasa in pace si daca asta nu merge..ar trebui sa mergeti la politie
Baftabig grin

| William a răspuns (pentru AnoNNN1m):

Unde ai trait frate pana acum? Intr-o pestera? Unde ai vazut tu tigan sa faca pace?