| TudoricaRobert a întrebat:

Astazi mai pe la ora 19 m-am batut cu un tigan....Vine el la mine si incepe sa se dea jmecher,se preface ca imi da pumni,si mi-a dat una in cap,m-am enervat si i-am dat cu dosul palmei in zona obrazului,dupa aceea el ma scuipat si a fugit,l-am ajunt din urma si-i-am dat un picior, apoi el mi-a tad un pumn, eu i-am dat un branci si a fugit.Acum ce sa fac ca mi-e sa nu cheme mai multi prieteni de a lui si sa ma bata :X! HELP! ..stiti ca tiganii sunt razbunatori.

6 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Lupta-te cu ei. Arata-le a cui e tara asta!

| ℓσνє a răspuns:

E vina ta ca te-aipus cu el.
Daca erai calm, nu se intampla nimic.
Daca el cheama prieteni, cheama si tu.
Daca n-ai pe cine, spune-leparintilor.
Bafta. Funda?!happy:*

| alexxxu a răspuns:

Cat de smecheri ar fi tiganii romanii sunt mult mai shecheritongueda depinde ce fel de tigani sunt ..la mine in zona sunt tigani care vin 20 sa te bat si daca intra unu singur in ei si da fug totitonguedar sunt si altii care nu stau la discutii si sfarsesti la morgatonguedeci un sfat:imprietenestete cu tiganiiwinkingeu asa am facut si nu se atinge nimeni de mine.

| AdamLevine a răspuns:

Pai daca ai prieteni care au ciuda pe ei si vor sa ii bata faceti-va grup si Ataclaughingspargetile gura... ahhh

Ciori spurcate

| ruxiionita a răspuns:

Intr-un fel asta imi suna a segventa dintr-un film de actiune sau SF.

| BadrHary a răspuns:

Din pacate, va trebuii sa suporti consecintele.Trebuia sa nu il iei in seama.Dar nu cred ca o sa te caute, nu i-ai rupt clavicula, i-ai aratat doar cine e sefu`!