| DanNyeL7 a întrebat:

Acum 2 zille am facut un schimb de telefoane cu un tip de pe olx. Telefonul meu era perfect functional si al lui la fel. Problema este ca acum vrea sa facem schimbu inapoi deoarece nu ii merge wifiul si nu il tine bateria. Chestia e ca mi-a stricat telefonul si probabil vrea sa ma pacaleasca. L-a verificat timp de 20 de minute si era totul in regula (am si martor) si acum ma ameninta cu politia ca sa ii dau telefonul inapoi. dar eu nu vreau pentru ca mi l-a stricat pe al meu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndreiTudose a răspuns:

Te ameninta cu politia ca sa ii dai telefonul inapoi? Si ce le zice? Sa vedeti domne am facut un schimb cu telefonul meu pe altul si acum vreau sa il dau inapoi ca l-am stricat pe asta cu care am facut schimb si persoana respectiva nu mi-l da pe al meu. La treaba asta poti sa ii spui (daca ai si martor e si mai bine) hai fugi la politie si spune-le ce ai facut ca ma doare fix in ***. Cine trebuie sa se duca la politie esti tu pentru ca te ameninta.

4 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Prietene, stai linistit, asa am patit si eu cu un terminat, fix la fel! Aceeasi situatie, fix la fel ca si tine! Nu are ce sa-ti faca, decat sa te pupe in c*r! Atata tot, zi sa faca ce vrea el! Ca nu are ce sa iti faca, ghertoi de oameni!

| TrăieşteClipa a răspuns:

In 20 de minute nu cred ca putea sa-si dea seama ca bateria nu prea tine.
Dupa doua zile cred ca s-a prins ca a luat teapa.

| DanNyeL7 explică (pentru TrăieşteClipa):

Pai nu a luat teapa. Asta zice el
Eu sunt serios

| Fufletu a răspuns:

Salut! Poti sa-mi spui te rog cum ai facut schimbul? Daca l.ai facut cu firma de curierat(daca da cu care)/posta/predare personala?