| Megatron12 a întrebat:

Salut,acum cateva ore un individ a inceput sa ma sicaneze prin trafic pentru ca am stat mai mult intr-un sens giratoriu,irelevant oricum,dupa ce mi-a franat in fata am intrat amandoi intr-o parcare de mall unde erau doua benzi cu sens unic,el a tras de volan spre mine oblingandu-ma sa pun frana ca sa nu ne ciocnim,moment in care a coborat din masina,din instinct am plecat si din greseala i-am acrosat putin usa sau cel putin asa mi s-a parut eu nu am nimic pe masina, imi e sa nu se duca la politie sa depuna plangere. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o vorbă: cine e cel mai deștept, cedează! In cazul de față să fie ușa acroșată?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce părere să avem? Dacă se duce la poliție cu povești, nu îl crede nimeni.

| mihai69 a răspuns:

Cumpără-ți o cameră de bord.
Așa scapi de proști.
În plus, dacă mai dai de unii din ăștia, lasă-i să ia distanță. Nu te pune cu ei, că au mintea odihnită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taranul prost de oras, e posibil sa se duca, mai bine te duci tu primul, cu pokemonii astia e greu. Dar numai daca esti sigur ca i-ai sters jegului masina cu usa.

| Megatron12 explică (pentru anonim_4396):

Doar ca nu ii mai stiu numarul de la masina si nici macar nu m-am uitat, eram putin speriat de toata situatia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Megatron12):

Atunci las-o asa, nu se intampla nimic nu te mai agita.