| tibi02 a întrebat:

Am 16 ani si acum cateva luni mi-am deschis la BRD un cont SPRINT pentru adolescenti (impreuna cu mama). Intre timp am fost dezamagit sa vad ca contul acesta are foarte multe restrictii, printre care: nu pot realiza tranzactii din platforma online myBRDnet. Am intrebat la ghiseu de ce este asa si mi s-a raspuns ca sunt minor. As vrea sa stiu daca este ceva ce pot face? Ar ajuta sa imi fac un card normal? Si as putea sa imi iau un card normal fiind minor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti face nimic. Pana la 18 ani nu iti vor da un card normal ci doar unul dintre cele de tip junior.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce nu intelegi?
Ai restrictii tocmai pentru ca esti minor si pana la 18 ani, nu poti face tot ce doresti, indiferent la ce banca te muti.