| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am facut un accident din care a rezultat ranirea unei persoane si mi-a fost suspendat permisul pe 90 de zile, agentul de politie care s-a ocupat de caz mi-a spus ca pot sa imi prelungesc dovada de conducere la Judecatoria Cornetu pana pot sa imi iau permisul inapoi.Ma poate ajuta cineva cum sa procedez? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Daca n-ai ajuns la stirile de la ora 5, nu esti interesant. Next!

| NoriAl a răspuns:

Crezi ca meriti sa mai conduci dupa ce ai accidentat o persoana?