| koke44 a întrebat:

Salut, am o intrebare in privinta pasaportului electronic simplu. Il am eliberat in vara 2019, are acel simbol jos cu chip, iar prima pagina este cea solida din plastic, dau detaliile astea pentru ca e cel nou. Pe spate avea o hartie lipita cu un cod de bare si numarul de serie banuiesc, fara acea hartie de pe spate cu codul de bare care s-a sters, se mai poate scana pasaportul? Multumesc.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineînțeles.
Mie nu mi-a scanat nimeni niciodată acel cod de bare se pe spate.