| Andrei9716 a întrebat:

Salut, am o problema. Am luat o masina din Danemarca si nu mai găsesc numerele cu care a venit si luni am programare la numere. Ce pot face?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu nu exista o prevedere expresa asupra procedurii de urmat in cazul expus. Mai cauta-le si, daca nu le gasesti, vei declara ca le-ai pierdut si poate se rezolva inmatricularea, dupa ce serviciul de inmatriculari va verifica situatia masinii, respectiv ca nu este declarata furata sau cautata pentru alte motive.