| NormalMan a întrebat:

Salut,am o problema. Am schimbat la un curs valutar 10euro. Am semnat acolo am dat buletinul am primit chitanta. Poate veni cineva gen tatal meu sa vada daca am schimbat sau sa vada cat am schimbat? Adica au voie cei de la schimb valutar sa spuna?( scuze pentru offtopic dar am nevoie de raspuns urgent)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Personalul de la schimb valutar este obligat sa pastreze confidentialitatea fata de alte persoane, cu exceptia organelor de cercetare penala sau instantelor de judecata, asa ca tatal tau sau alta persoana particulara nu va primi relatii referitor la schimbul tau.