| Bowl a întrebat:

Salut, am o problema cu alocatia.
Pana prin luna iulie alocatia imi venea la adresa din buletin, dar acum am alta adresa in buletin(m-am mutathappy ) si nu mai imi vine alocatia la adresa noua.Nu stiu ce ar trebui sa fac, cei de la posta spun ca nu e problema lor ca ei impart toate hartiile pe care le primesc de mai sus... Ce ar trebui sa fac sa primesc iar alocatie?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa faci o cerere pentru schimbarea adresei de primire a alocatiei la Directia de Asistenta Sociala si Protectia Copilului de care apartine localitatea ta si aceasta o sa comunice postei schimbarea adresei. Numai bine!

| boomblast a răspuns:

Daca esti din Bucuresti trebuie sa te duci pe str Ion Campineanu...acolo se ocupa de alocatii... daca esti din alta parte nu stiubig grin

| Bowl explică:

Din Bucuresti sunt...