| Alex1468 a întrebat:

Salut! Am o problema și am nevoie de ajutor. In urma cu 2 luni am primit o amenda pe care am plătit-o in termenul de 14 conform căruia trebuie sa achit doar jumatate din prețul total, iar astăzi m-am trezit cu o scrisoare de la primărie in care mi se cerea sa plătesc suma întreaga. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la compartimentul de impozite si taxe al primariei si prezinti dovada ca ai facut plata in termen.