| Ion2777 a întrebat:

Salut, am o relatie cu o minora de 15 ani iar eu am 18 (am facut acum cateva zile) relatia e de 2 ani pe cand eram si eu minor...eram insurat cu ea iar parintii ei nu mai vor sa o lase cu mine si ma ameninta cu politia... ea vrea sa ramana cu mine
P.S inainte erau de acord iar acum nu mai sunt am dovezi cu poze si video de la nunta...
Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Mai omule este minora..nimic nu poti face.

| CristianXP25 a răspuns:

De facut zici ..hmm complicat.
Nu poti face cam nimic ..deoarece este minora si parintii sunt cei care iau decizii pentru aceasta.