| Siipler a întrebat:

Salut, am permis categoria A2 de 2 ani si as vrea sa obtin categoria A. Intrebarea e urmatoarea, trebuie sa fac tot ce am facut inainte pentru obtinerea A2 (examen scris, traseu, poligon etc.) sau este ceva diferit?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa urmezi aceeasi cale ca la obtinerea categoriei A2, respectiv scoala de conducere si examinarea - proba teoretica si proba practica, aceasta din urma este aceeasi (poligon si oras).

| ReddY25 a răspuns:

Cum ți-a scris și colegul