| LuciWv a întrebat:

Salut, am primit un email de la FGA in legatura cu asigurarea cuiva de la EUROINS si imi cer CI pentru un cont bancar

"In completarea cererii de plata 79xx5/19.05.2023, va rugam sa ne trimiteti CI titular cont COSTAC****

Ce inseamna CI? buletinul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

CI inseamna cartea de identitate.
Daca n-ai nici o legatura cu FGA sau Euroins nu trimite nimic.
FGA inseamna Fondul de Garantare a Asiguratilor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Carte de identitate

| johnnny123 a răspuns:

"in legatura cu asigurarea cuiva"

Și tu ai de gând să trimiți date personale pentru că ți le cer unii cu care nu ai nicio treabă?

| LuciWv explică (pentru johnnny123):

Este vorba de un accident de anul trecut, cineva mi-a lovit masina si asteptam raspuns de la ei.