| Colen a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Vreau sa vin luna urmatoare in Romania doar ca pasaportul meu sta sa expire in cateva luni, pe la sfarsitul lui noiembrie mai exact (stau in Italia) si as vrea sa stiu daca m-ar lasa la vama aeroportului sa trec sau nu.

Răspuns Câştigător
| Kren a răspuns:

Atât timp cât este valabil până în momentul intrării în țară n-ar trebui să ai probleme.
Ideal ar fi să ți-l reînoiesti dacă tot ajungi în România

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici lui chatgtp că ti a tras clapa de data asta, nu prea a știut ce să zică.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e valabil la data intrării în țară normal că te lasă.