| Hehehahah a întrebat:

Salut! Aseară am dat graffiti și am fost văzut. Deci: am ajuns la locul unde voiam să dau un tag, m-am urcat pe un gard de al unui om, iar după acel gard pe care stăteam, era curtea omului. Am scris puțin din tag și a venit la spate și a strigat la mine "ce cauți acolo"? Am fugit instant cu prietenul meu. Mare chestie n-am făcut pe gardul ăla și oricum era deja full cu tag-uri. De precizat faptul că omul nici nu a încercat să vină după mine și prietenul meu. Ce o să facă daca o sa facă? Gardul era deja plin. O să își bată capul cu mine pentru 3 litere?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai dat doar un tag dar el nu avea de unde sa stie asta. Te poate acuza de tot ce este pe gardul lui.

| Hehehahah explică (pentru darrio2007):

Omul nu a încercat să vină după mine. Efectiv mi-a spus "ce căutați mă acolo?" Și atât

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a prins si te recunoaste, dandu-te pe mana Politiei, vei platii pentru toate tagurile scrise acolo!

| Hehehahah explică (pentru Violleta2022):

Nu m-a prins. Nici nu a încercat să vină după mine

| Vântulalb a răspuns:

Daca omul s-a saturat de mizerii (ce cautati voi pe proprietate privata?), daca are camere de supraveghere, s-ar putea sa-si bata capul pentru acele trei litere. Trebuie sa puna capat vandalismului.

| Hehehahah explică (pentru Vântulalb):

Nu avea cameră de supraveghere și eram mascat full. Nu a apucat să mă vadă decât de la spate și doar ghiozdanul

| Vântulalb a răspuns (pentru Hehehahah):

Stii tu ca nu are camera?
Dupa inaltime, dupa ghiozdan, etc, politia te poate gasi.

| Meme10Meme a răspuns:

Îmi poți explica și mie de ce vandalizezi? Știi ce as face eu cu oamenii care vandalizeaza? V-aș obliga sa adunați gunoaie timp de 6 luni! Nenorociților! Meriti sa fi prins! Unde ești Țepeș?

| ruskiperp1 a răspuns:

Eu cred in graffiti si cred ca este arta.
Totusi, NU VOPSI PE PROPRIETATE PRIVATA TE ROG

pentru problema ta:
toate hainele-in foc
toate uneltele -in foc(la figurat)
pantofii-in foc
par-tuns