| Difuzor a întrebat:

Am o mica intrebare. Sunt curios, aseara, am visat o chestie mai putin obisnuita (avand in vedere ca nu am mai visat ceva de mult timp ). Eram in curtea casei, era noapte, si era un lup, care se lupta cu unchiul meu, el avand o bata in mana, cand m-a vazut lupul, a sarit pe mine, m-a muscat de mina, dar eu i-am prins capul si am inceput sa i-l intorc, si a inceput sa schiaune, apoi l-am impins cu piciorul spre fratele meu, si cand a dat sa fuga am strigat catre lup " Hai ma! Hai!" Atunci lupul m-a atacat din nou, muscandu-ma de picior, doar ca atunci am simtit o oarecare durere. Apoi iarasi m-a prins de mana, eu de cap, si atunci am reusit sa-i intorc capul si sa-l imping cu piciorul, iar atunci a inceput sa schiopateze si s-a dat infrant. Stie cineva ce ar putea insemna visul meu?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu inseamna nimic. Probabil ai vazut cu o zi, doua inainte ceva care are legatura cu un lup. Uneori chiar si cele mai mici referinte sau franturi dintr-o zi, la care nici nu ne gandim constient, pot cauza astfel de vise.
Nu toate visele inseamna ceva si in niciun caz nu exista un dictionar sau o interpretare generala care sa ofere o solutie comuna pentru toti.
Daca vrei sa iti interpretezi visele, numai tu singur vei putea sti ce anume simbolizeaza ceva si ce anume nu. Nu altcineva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu înseamnă nimic.