| salamior a întrebat:

Salut, asta-vara am fauct abonament de internet la orange pe 2 ani ( am primit modem huawei 160e la 1 euro ), cum pot sa reziliez contractul? sa scap de el adica, multumesc mult

5 răspunsuri:
| warwara a răspuns:

Platesti in avans abonamentul pentru lunile care ti-au mai ramas...sau poate gasesti pe cineva care sa iti preia contractul, adica sa plateasca el in locul tau si sa se foloseasca de acest serviciu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in conditiile prevazute expres in contract la capitolul referitor la rezilierea acestuia; citeste contractul si vezi daca iti convine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti fara penalizari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel mau pus sa platesc in avans sa scap

| salamior explică:

Si cam cat penalitati?