| DeathLord93 a întrebat:

big grin
As fi si eu interesat sa mi cumpar un aparat cu electrosocuri doar ca nu stiu daca am voie cu el din moment ce nu am implinit inca 18 ani
Mentionez ca nu mai am f mult timp pana la majorat.
Funda pentru cel mai ajutator raspuns

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Ioi, da cine doamne iartă-mă te-a supărat în halul ăsta, omule? worried

| BrD a răspuns:

Pei este un aparat de autoaparare. Daca nu ai 18 ani nu ai voie sa te aperi? laughing

Daca il folosesti cum se cuvine, nu ai de ce sa-ti faci griji happy

| Florys a răspuns:

La ce iti trebuie tie un aparat cu electro-socuri? Pentru aparare? Iti recomand mai bine o rozeta.