| ŞtefaniaŞteph a întrebat:

Duminica am un majorat, am ramas in pan de idei, nu stiu ce cadou sa cumpar. Are de toate, telefon performant, aparat foto, de ceasuri nu prea e pasionat, ce as putea sa ii iau? Dau funda :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar e fata sau baiat?! daca e baiat cred ca ra trebui sa ii iei o tableta, si daca e fata, tot la fel. Ehh...ma rog. Cred ca o tableta ar fi destul de bunabig grinhappy

| ŞtefaniaŞteph explică (pentru anonim_4396):

E baiat, nu e genul cu tableta, e mai sofisticat el asabig grin