| GulDan a întrebat:

Daca iti da o fisa care trebuie sa o completeze parintii cu titlu:"DECLARATIE" si zice numele,cnp, adresa, etc. este sigura? I-o dau tatalui sa o completeze? pot sa risc ceva urat?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cine ti-a dat declaratia si pentru ce?

| GulDan explică (pentru Ioandelasal):

Domnu antrenor de la clubu de atletism...pai zice ca se da in toata Romania...

| Ioandelasal a răspuns (pentru GulDan):

Pesemne este un formular tipizat al Federatiei Romane de Atletism si atunci va trebui s-o completeze conform datelor cerute, daca vrei sa faci atletism.

| onasis1961 a răspuns:

Pai depinde pentru ce trebuie data declaratia.