| Ovidiu36 a întrebat:

Salut daca mam programa la sala pe 27 si am de dat tezele la scoala pot sa ma reprogramez sau sau are ceza daca nu ma duc va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi bine sa te reprogramezi din timp, ca sa poti sustine mai repede proba teoretica. Daca nu mergi in 27 noiembrie nu este nici o problema, dar tot va trebui sa te reprogramezi.

| M7Seven a răspuns:

Cum te-ai programat la sala? Eu cand am fost sa dau sala, am inregistrat dosarul si m-am pus la coada pentru examen.

| MariusAp27 a răspuns:

La sala te duci cand poti/vrei... dupa orasu e mai important, daca treci...da succese oricum!

| MariusAp27 a răspuns:

Te duci cand poti, fara nici o problema!