| Alexdan97 a întrebat:

Salut, de ceva vreme la mine in parcare au apărut foarte multe locuri de parcare pentru handicap..ideea e ca as vrea sa stiu unde trebuie sa ma interesez sau cu cine trebuie să vorbesc ca sa verific dacă aceste locuri de parcare sunt atribuite legal sau nu.
Mulțumesc atincipat.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca parcarea este pe teren aferent blocului atunci te interesezi la presedintele asociatiei de proprietari.
Daca terenul este proprietate publica atunci te adresezi la primaria localitatii.