| amazonul11 a întrebat:

Salut, in legatura cu subventiile apia
Mi a intrat o intrasa de bani din avans luna trecuta, aveti idee daca mai intra ceva sau doar atat(din avans ma refer)
sunt unii carora cica le au intrat si acum cateva saptamani si acum cateva zile, insa nu stiu

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mi a intrat o intrasa, in ce limba scrii?

| amazonul11 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze Cristi din București ca dacă cu un "i" in fata nu ți ai dat seama ca m-am referit la tranșă, îmi pare rau de tine

| amazonul11 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am greșit într-adevăr, am făcut cuvântul ăla praf, trece cu vederea decât sa dai cu bate

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru amazonul11):

Mi am dat seama ca era vorba de tranșă dar am vrut sa rectifici tu greseala, dar daca nici atit nu te duce capul decat sa te i ei de mine este prostia ta.Iar in legatura cu intrebarea ta, nu aici trebuie pusă, ci la cei de la care primesti banii, ei stiu cand i ti vor vira a doua sau a noua transă de bani, suna i sau mergi la banca unde ai contul si intreaba acolo, nu toate problemele se rezolva pe TPU, deoarece nu TPU i ti da tie sau altora bani.